FIFA Manager 07 wylacza się Gra

Katalog wyszukanych haseł

SPUSTOSZENI

Temat: FM 2008 Gold Demo Pierwsze wrażenia
stosunku do FM 2007) było związanych z małymi herbami drużyn czy mini flagami - moim zdaniem świetnie sprawdziło się to w praktyce i ciesze się, że jest to uwzględnione w FM 2008. Wszelkie dodatki (np. nowe ikonki, grafiki z pogodą) sprawiają, że FM 2008 staje się coraz mniej "excelowy". Oczywiście głównym aspektem takiej gry są te wszelkie tabelki, statystyki itp., ale zgrabne ... - tutaj zasadniczą kwestią jest podejście do nowego Football Managera. Nauczony wieloletnią praktyką SI Games wiedziałem, że nie ma sensu spodziewać się cudów, a raczej sporej porcji nowinek, dodatków, po prostu "smaczków" (niestety tak jest z grami "sezonowymi" przytaczając choćby przykład FIFY, NHL czy choćby konkurenta FIFY Manager). I takowych jest mnóstwo. Na każdym kroku (a grałem po 7-8 spotkań w danej ... z dystansem, gdyż ich weryfikacja możliwa będzie dopiero po rozegraniu minimum całego sezonu. Jeśli faktycznie nasze decyzje będą miały odzwierciedlenie w grze (zły wybór kapitana, informacja, że mamy... za duże/małe boisko ... i zarządu. Ciekawe, fajne rozwiązanie - kwestia zasadnicza jak zostanie to ukazane w grze (oby tak, jak opisywał to Profesor w stosunku do Lecha - np. starcia/rozbieżności na linii kibice-zarząd). Ponadto: informacje skautów o zakończeniu poszukiwań, znacznie ciekawsze akcje: blokowane strzały przez zawodnika tej samej drużyny (w FM 2007 tego nie widziałem), wyraźne rozgraniczenie w prowadzeniu piłki i przyspieszeniu z nią (idealny przykład to akcje Eduardo z Arsenalu). Transfer Center, oddzielny box dla newsów z ligi, możliwość wyłączenia okna z taktyką i większa ilość szczegółów - to wszystko są dodatki, które na pewno ... brakowało mi w FM 2007 + zakładka Ustawienia). Trening na pierwszy rzut oka również bez zmian. Nie będę się dalej rozpisywał, bo zacznę przynudzać :). Reasumując - FM 2008 zapowiada się ... (tutaj jednak znowu zweryfikować będzie można to po pełnej wersji - jeden quickstart to nie 10 włączonych lig). Zweryfikowanie poglądu czy FM 2008 to nowa, świeża gra czy odgrzewany kotlet jest o tyle trudna, że trzeba minimum kilku sezonów gry, aby wyłapać różne smaczki. Ciekawi mnie czy rozbudowano podsumowanie sezonu, jak sprawdzi się zapowiadany wybór dream teamu itd. itd.
Źródło: forumcm.net/index.php?showtopic=915
Form:

Odnośniki

SPUSTOSZENI
FIFA 08 Mega Patch PL 08
FIFA World Cup 2002 dodatki Forum
FIFA 98 Road to World Cup do ściągnięcia
FIFA 09 Rip Skullptura problem z instalacja
Fifa 08 Money Bug Fix by Yanush
FIFA World Cup 2006 spolszczenie komentarze
FIFA World Cup 2006 polski komentarz download
FIFA Germany World Cup CD key
FIFA World Cup 2006 Patch
FIFA 2006 World Cup Spolszczenie download
nieruchomosci dokumenty
[heft] Perry Rhodan 1096 Der Ring der Kosmokraten
Piękna nowa bluzka
konulat usa w krakowie
pełny dysk lenovo rrbackups
neverwinter nights crack pl
Link


Ad finem - do końca.
A więc nigdy nie cofa On od nas swojego miłosierdzia, choć wychowuje przez prześladowania, to jednak nie opuszcza swojego ludu. 2 Mch 6,16
Gdy widzę ładną buzię, myśli mam łobuzie. Jan Sztaudynger
E pluribus unum - z wielu jedno; w jedności siła.
Abusus non tollit usum - nadużycie nie wyklucza (prawa) korzystania (z tego uprawnienia). (z tego uprawnienia). (z tego uprawnienia)